PUBG Lite PC - PUBG Lite İndir - Sistem Gereksinimleri - 2020
e
sv

PUBG Lite PC – PUBG Lite İndir – Sistem Gereksinimleri – 2020

PUBG Lite PC - PUBG Lite İndir - Sistem Gereksinimleri - 2020
avatar

Furkan Kocalar

 • e 4

  Mutlu

 • e 1

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

PUBG Lite, ünlü PUBG oyunun düşük sistemli bilgisayarlar için çıkan versiyonudur. Hadi PUBG Lite sistem gereksinimlerini öğren ve hemen PUBG Lite indir.

Pubg Lite Nedir?

Bildiğimiz üzere pubg pc, mobil platformlara Bluehole şirketi tarafından yapılmış , optimizasyon konusunda sınıfta kalmış bir video oyunudur. Grafiklerine göre çok yüksek sistem özellikleri isteyen pubg birçok oyuncu için bir dezavantaj oluşturuyor. Herkesin üst düzey sistemleri olmadığı için bunu göz önünde bulunduran oyun geliştiriciler pubg lite isminde daha düşük sistemlerin çalıştırabileceği pubg lite oyununu çıkarmışlardır. Adından da anlaşılacağı gibi yarım sürüm, pubg ile aralarında farklar mevcut. Buraya tıklayarak resmi siteye ulaşabilirsiniz.

Pubg Lite Sistem Gereksinimleri

Buradan pubg lite oynamak için gerekli sistem özelliklerini öğrenebilirsiniz.

Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7 / 8 / 10, 64-bit

İşlemci: Intel Core i3 2.4GHz

RAM: 4GB

Ekran Kartı: Intel HD Graphics 4000

Gerekli depolama alanı: 4GB

 

Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşletim sistemi: Windows 7/8/10, 64-bit

İşlemci: Intel Core i5 2.8GHz

RAM: 8GB

Ekran kartı: Nvidia GeForce GTX 660 ya
da AMD Radeon HD 7870

Gerekli depolama alanı: 4GB


Pubg Lite Özellikleri Nedir?

Her pubg lite, maçı diğer 99 oyuncuyla birlikte bir savaş alanına yerleştirilip, malzeme toplamak ve rakiplerinizi alt edip hayatta kalan son kişi olmak amacınızdır. Kazanan her şeyi alır, bu sebeble silah tutma yeteneği kadar strateji de pubg lite oynanışta çok önemlidir.
Pubg lite’ın tek kuralı, her bir maçta hayatta kalan son kişi olmaktır. Herhangi bir eşyanız olmaksızın bir uçaktan atlayacaksınız. Öyle ise önce hayatta kalmanızı kolaylaştıracak eşya için loot yapmaya (yağmalamaya) başlamanız gerekmektedir; sırt çantaları, koruyucu giysiler, silahlar, iyileştirme araçları ve hatta bir tava. Oyun boyunca yağmalamaya ve sınırsız eşya bulmaya devam etmeniz gerekiyor. Her eşya hayatta kalma taktiği için farklı bir amaca hizmet edecek. Daha sonra hayatta kalan son kişi olabilmek için karar vermeniz gerekmektedir, rakiple karşı karşıya gelip savaşmak mı yoksa gizli hareket etmek mi? Haritada dolaşmak için seçebileceğiniz çok sayıda aracınız mevcut olacak. Yapmanız gereken tek şey, taktiksel bir seçim. pubg lite’ın oyun dinamikleri olan mavi alan ve kırmızı alan, haritadaki seyahat yönünüzü pasif ve zorlu bir şekilde yönetecektir. Oyunda sesli iletişim vardır.
PUBG Lite PC - PUBG Lite İndir - Sistem Gereksinimleri - 2020pubg-lite--1024x576

Haritalar

Oyunda farklı haritalar mevcuttur.

Antrenman Modu

Antrenman Modu, 5 ile 20 oyuncunun 2×2 km’lik bir haritada alıştırma yapmasına olanak sağlayan mod. Oyuncular, tüm silah ve araçlarıyla, bir zaman sınırı olmaksızın alıştırma yapabilir ve gerçek oyunda rakiplerine karşı daha kolay üstünlük sağlayabilirler.

Modlar ve Perspektif

Oyun şeklinize ve tercihinize göre, 2 farklı perspektif ile pubg lite’ı oynayabilirsiniz: Üçüncü Şahıs Perspektifi ve Birinci Şahıs Perspektifi. Hangi perspektifin daha iyi olduğu gibi bir şey yoktur, lütfen tercihinize göre seçim yapın.

Üçüncü Şahıs Perspektifi (TPP)

Bu perspekif ile karakterinizi bedenini dışarıdan görebilirsiniz.

PUBG Lite PC - PUBG Lite İndir - Sistem Gereksinimleri - 2020pubg-lite-2-1024x576

 

Ücretsiz Pass

Ücretsiz pass sistemi ile pubg lite karakterinizi çok farklı şekillerde özelleştirebilir, güçlendirebilir veya havalı eşya ve araçlarla deneyimli görünüm kazandırabilirsiniz.

Sezonlar

Pubg lite sezonlara ayrılmış bir oyundur. Her bir sezon için liderlik sıralamanızı görebilirsiniz.
PUBG Lite PC - PUBG Lite İndir - Sistem Gereksinimleri - 2020pubg-lite-3-1024x633

Pubg Lite Nasıl İndirilir?

Buraya tıklayarak pubg lite resmi sitesinden indirebilirsiniz. İndirmerlerinizi daha hızlı ve güvenli yapmak için ise İDM kullanabilirsiniz tıklayıp ulaşın.

Sıkça Sorulan Sorular

Sitemizde yer alan Hemen İndir butonuna basarak PUBG Lite resmi sitesinin indirme sayfasına gidebilirsiniz.

Google Play'den PUBG Mobile Lite indirebilirsiniz.

PUBG Lite, Türkiye'ye gelmiş durumdadır.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478