e
sv

Internet Download Manager İndir – 2021

Internet Download Manager İndir - 2021
avatar

admin

 • e 1

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Internet Download Manager, bir indirme hızlandırıcı programıdır. Bu yazımızda Internet Download Manger Full indirebilirsiniz!

Internet Download Manager Nedir?

Internet Download Manager (kısaltılmış adı IDM) ile dosya, uygulama, video, oyun vs. indirmelerinizin hızını beş katına kadar çıkartabilirsiniz. İndirme işlemlerinizi programlayabilir, indirme işlemlerinizi duraklatıp yeniden başlatabilirsiniz.  Kapsamlı bir hata algılama ve yeniden devam ettirme özelliği, ağ sorunu – beklenmeyen elektrik kesilmeleri nedeni ile bozulmuş ve kesilmiş indirmelere yeniden devam edebilir. Basit kullanım arayüzü IDM‘yi kullanıcının dostu haline getiriyor. IDM, akıllı bir indirme mantık hızlandırıcısına sahiptir, indirdiğini dosyaları çok parçalı ve güven ile indirir. Internet Download Manager, FTP ve HTTP protokollerini, Proxy sunucularını, yetkilendirmeleri, video ve ses içeriği işlemeyi desteklemektedir. Internet Download Manager‘in resmi sitesine gitmek için tıklayınız.

Internet Download Manager İndir - 2021

Internet Download Manager İndir – 2021

Internet Download Manager’in Özellikleri Nelerdir?

Internet Download Manager, indirmeleri otomatik işlemek için Microsoft Internet Explorer, Netscape, MSN Explorer, AOL, Opera, Mozilla, Mozilla Firefox, Mozilla Firebird, Avant Tarayıcı, MyIE2 ve diğer tanınmış tarayıcılar ile sorunsuz ve hızlı bir şekilde entegre olur. Dosyaları sürükleyebilir ya da komut satırı üzerinden Intenet Downlod Manager‘i kullanabilirsiniz. IDM ile otomatik indirme yapılacak dosya türlerini kendiniz belirleyebilirsiniz. Internet Download Manager ile indirme tamamlandğında bilgisayarınızı veya modeminizi kapatma seçeneğini seçerek otomatik kapatabilirsiniz. Internet Download Manager diğer özellikleri arasında çoklu dil desteği, ZIP önizleme, indirme kategorileri, zamanlayıcı pro, farklı etkinliklerde sesler, HTTPS desteği, kuyruk işlemci, HTML yardım ve öğretici, indirme tamamlandığında gelişmiş virüs koruması, kotalarla aşamalı indirme (bir tür kullanan bağlantılar için yararlıdır) adil kullanım noktası veya Direcway, Direct PC, Hughes, vb. gibi FAP), dahili indirme hızlandırıcısı gibi uzman kullanım özelliklere sahiptir.

Son Güncellemede Ne Oldu?

Güncelleme ile beraber; Windows 10 desteği , WEB oynatıcılar için IDM paneli eklendi. Ayrıca Internet Explorer 11 ve diğer Internet Explorer tabanlı tarayıcılar için gelişmiş entegrasyon yeniden tasarlanmış ve geliştirilmiştir. Ayrıca geliştirilmiş araç çubuğu ve birçok yeni iyileştirme eklenmiştir.

 

Ayrıca bilgisayarınızı komple güvende tutmak için Avast Antivürüs programını da indirebilirsiniz. Avast Antivirüs programını indirmek için tıklayınız.

Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Internet Download Manager İndir – 2021

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478